AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

2020-2024 Stratejik Plan Çalıştayı Bursa’da Gerçekleştirildi

Tarih : 10 Eylül 2019

Sağlıklı Kentler Birliği 2020-2024 dönemi Stratejik Plan Çalıştayı üye belediyelerimiz, danışma kurulu üyelerimiz ve paydaşlarımızın katılımıyla 3-5 Eylül 2019 tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirildi.

Stratejik Plan çalışmalarına üye belediyelerimiz, üniversiteler, ilgili bakanlık ve kamu kurumları ile meslek odalarına anketler gönderilerek başlatılmıştı. Anket sonuçlarının değerlendirilmesi, Birliğin misyonunu, vizyonunu, ilkelerini, amaç ve hedeflerini, GZFT analizini belirlemek amacıyla çalıştay gerçekleştirildi.

Çalıştayın açılışındaBirlik Müdürü Murat Ar,Sağlıklı Kentler Birliği hakkında kısa bilgileri, güncel faaliyetleri, mevcut stratejik planın değerlendirilmesini, 2020-2024 stratejik planı için yapılan hazırlıkları, anket çalışmalarının değerlendirilmesini ve çalıştayın akışını katılımcılarla paylaştı.

Ardından, Birlik Danışma Kurulu üyelerinin rehberliğinde 5 yuvarlak masa etrafında GZFT analizi gerçekleştirildi ve analiz sonuçlarının sunumları yapıldı.

Sonraki oturumda stratejik amaçlar, hedefler, hedef göstergeleri, faaliyet alanları ve projeler konusunda yuvarlak masa toplantıları yapıldı ve gruplardan önerilerini sunum haline getirmeleri istendi.

Çalıştayın ikinci günü,çalışma grupların hazırlamış olduğu sunumlar paylaşıldı. Sunumların tamamlanmasının ardındanBirlik Müdürü Murat Ar’ın moderatörlüğündestratejik amaçlar, hedefler, hedef göstergeleri, faaliyet alanları ve projeler ile ilgili görüş ve öneriler tartışıldı. Çalştay şehir gezisi ile tamamlandı.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2005-2020 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.