AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

2020 Yılı Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

Tarih : 28 Ocak 2020

Sağlıklı Kentler Birliği’nin 2020 yılı Danışma Kurulu Toplantısı 24 Ocak 2020 tarihinde Bursa’da Sağlıklı Kentler Birliği ofisinde yapıldı. Toplantıya Birlik sekretaryası ile Danışma Kurulu Üyeleri Erdem Saker, Prof. Dr. Tülin Vural Aslan, Prof. Dr. Feza Karaer,  Prof. Dr. Bülent Yılmaz, Prof. Dr. Emine Didem Evci Kiraz, Doç. Dr. Emel İrgil ve Doç. Dr. Gül Sayan Atanur katıldı.

Gündem maddelerine geçilmeden önce Birlik çalışmaları hakkında güncel bilgiler Birlik Müdürü Murat Ar tarafından aktarıldı.

Toplantının ilk gündem maddesi, Birlik Danışma Kurulu üyeliğine yeni katılan Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Tülin Vural Aslan ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bülent Yılmaz ile Birlik Danışma Kurulu üyeleri ve Birlik sekretaryasının tanışması oldu.

İlk gündem maddesinin ardından Birlik tarafından 2020 yılında ilk kez yapılması düşünülen Türkiye çapında ki Yeni Yarışmanın Temasının Belirlenmesi, 2020 Birlik İş Planı Bilgilendirmesi ve Birlik Danışma Kurulu üyelerinden gelen diğer öneri ve fikirler görüşüldü.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2005-2020 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.