AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

Bartın ve Amasra’da Avrupa Hareketlilik Haftası Söyleşilerine Katıldık

Tarih : 23 Eylül 2019

Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında davetli olduğumuz Bartın ve Amasra’da hareketlilik ve kent sağlığı üzerine söyleşilere katıldık.

Birlik Danışma Kurulu Üyesi Doç. Dr. Gül Sayan Atanur ve Birlik Müdürü Murat Ar’ın katıldığı ilk söyleşi hareketlilik ve kent sağlığı üzerine Bartın Belediyesi ev sahipliğinde Gazhane Kültür Parkında yapıldı. Söyleşiye Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim Üyesi, Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği Başkanı Doç. Dr. Mustafa Artar ve Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yusuf Varnalı da katıldı. Ziyaretimiz kapsamında Birliğin kurucu belediyelerinden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı makamında ziyaret ettik. Güncel çalışmalarımız hakkında bilgi vererek Bartın Belediyesi’ni tekrar üyeliğe davet ettik.

İkinci söyleşi Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Söyleşide Sağlıklı Kentler Birliği’nin kuruluş amacı ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdik ve şehir sağlık profili hazırlanmasının önemine değindik. Söyleşiye Başkan Vekili Zülkar Öztürk ve SKB Koordinatörü Durmuş Ali Tekdamar da katıldı.

Bartın ve Amasra Belediyeleri, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliklerine yürüyüşler, bisiklet turları ve video gösterimleri ile devam ettiler.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2005-2020 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.