AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

Birliğin Yeni Encümen Üyeleri İle Birlikte Nisan Ayı Encümen Toplantısı Yapıldı

Tarih : 30 Nisan 2018

Sağlıklı Kentler Birliği’nin 2018 yılı Nisan ayı Encümen toplantısı 14 Nisan 2018 tarihinde Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapıldı. Birlik Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in başkanlık ettiği toplantıya Birlik Encümen üyeleri Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Pendik Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli ve Kadıköy Belediyesi Meclis Üyesi Damla Toprak katıldılar.

Toplantı gündem maddeleri hakkında Birlik Müdürü Murat Ar tarafından kısa bilgilendirme yapıldı. Nisan ayı Encümen toplantısı gündem maddelerinde ilk olarak, Birliğin yeni stratejik planı ile ilgili hazırlanan taslağın Encümen ve Danışma kurulu üyelerinden oluşturulan kurul ile birlikte son haline getirilerek Haziran ayı Encümen toplantısında görüşülmesine karar verildi. Toplantıda ayrıca DSÖ Avrupa Sağlıklı Şehirler Ağı’nın Belfast’da gerçekleştirilecek konferansına gönderilen bildiri özetleri hakkında kısa bir bilgilendirme yapılarak konferansa Encümen üyeleri, Danışma kurulu üyeleri ve Birlik personelinin katılım durumu değerlendirildi.

Bir diğer gündem maddesi olan Birliğin yıllık basılı materyal liste önerisi ve maliyet çalışması Encümen üyelerine sunuldu. Encümen tarafından çeşitli öneriler ile birlikte bütçe tertibine göre maliyet düşürme çalışmaları yapılması kararlaştırıldı. Son gündem maddesi olarak Kentli dergisi konu başlıkları arasına Bisiklet kullanımı ve Aktif yaşam konuları ile bağlantılı kapak ve içerik oluşturup bir sayı çıkarılması kararlaştırılarak toplantı sona erdi.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2005-2019 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.