AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

Danışma Kurulu ve Encümen Toplantısı Yapıldı

Tarih : 23 Ocak 2018

Sağlıklı Kentler Birliği’nin 2018 yılı ilk Danışma Kurulu ve Encümen toplantısı 19 Ocak 2018 tarihinde Gebze Belediyesinin ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya Birlik Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel başkanlık etti. Birlik encümen üyeleri Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz,  Pendik Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli ve Karşıyaka Meclis Üyesi Müyesser Özuslu yılın ilk danışma kurulu ve encümen toplantısına katıldılar.

Birlik Danışma Kurulu üyelerinden Prof. Dr. Handan Türkoğlu,  Prof. Dr. Nilüfer Akıncıtürk, Prof. Dr. Emine Didem Evci Kiraz, Doç. Dr. İnci Parlaktuna, Doç. Dr. Gül Sayan Atanur ve Doç. Dr. Asım Mustafa Ayten’in katıldığı toplantıya ayrıca davetimizi üzerine Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı da katkı verdi.

Gündem maddelerine geçilmeden önce Birlik çalışmaları hakkında güncel bilgiler Birlik Müdürü Murat Ar tarafından Encümen Üyeleri ve Danışma Kurulu Üyeleri ile paylaşıldı.

Bilgilendirmenin ardından Danışma Kurulu Toplantısının gündem maddelerine geçildi. Sırasıyla Birliğin yeni stratejik planı, bisikletli ulaşım ve Erzurum Konferansı ile ilgili görüş ve öneriler tartışıldı. Davetimiz üzerine toplantıya katılan Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı bisikletli ulaşıma yönelik deneyimlerini yaptığı sunum ile paylaştı.

Öğleden sonra yapılan Encümen Toplantısında gündem maddesi olan Sağlıklı Kentler Birliği 2018 yılı çalışma programının detaylandırılması karara bağlanarak toplantı sona erdi.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2019 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.