AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’i Ziyaret Ettik

Tarih : 6 Ağustos 2020

Sağlıklı Kentler Birliği 2.Başkan Vekili Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’i ziyaret ederek COVID-19 salgını sürecinde yapılan çalışmalar üzerine bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda Gölcük Kent Konseyi Başkanı ve Sağlıklı Kentler Birliği Gölcük Koordinatörü Metin Şentürk, Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcısı Şevket Kaba, Gölcük Belediyesi Meclis Başkan Vekili Kadir Özdemir ve Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram yer aldı.

Birlik Müdürü Murat Ar yaptığı sunumda pandemi sürecinde Birlik olarak yaptıkları çalışmaları anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Sunumunda salgınla mücadelede yerel yönetimlerin önemine değinen Murat Ar, Gölcük Belediyesinin kuruluş yıllarından itibaren Birliğin üyesi olduğunu ve çalışmaları ile önemli katkı verdiğini söyledi.

Sunumun ardından Başkan Sezer salgın ile mücadelede yaptıkları çalışmaları paylaştı. Dünya Sağlık Örgütü’nün yerel yönetimler ağı olan Sağlıklı Şehirler Ağı’nın da üyesi olan Gölcük Belediyesi’nin şehir sağlık profili çalışmasının güncelleneceğini belirten Başkan Sezer, ziyaretimizden dolayı teşekkürlerini iletti.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2005-2020 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.