AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

Hayvan Sevgisi Afyon’da da Aşılandı

Tarih : 5 Aralık 2017

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün, çocuklara hayvan sevgisini aşılamak üzere ‘Sen de Bir Pati Sev’ projesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar Afyon’da da devam etti.

Bugüne kadar Eskişehir çapında binlerce öğrenciye ulaşarak eğitim çalışması yürüten Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Ankara, İzmir, Kocaeli, Nevşehir, Kayseri gibi şehirlerden gelen davetleri de kabul ederek eğitim faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Veteriner İşleri Müdürlüğü, son olarak Afyon’da eğitim verdi.

Afyon merkezdeki Atatürk İlkokulu’nda düzenlenen eğitime, anaokulu ve 1. sınıf öğrencilerinden yaklaşık 500 çocuk katıldı. Çocuklara hayvan sevgisinin aşılandığı eğitimde, “Sokakta Hayvanlara Nasıl Davranmalıyız” ile ilgili sunumlar yapıldı. Ayrıca, şarkılar eşliğinde de devam eden eğitimde, küçük doğaçlamalarla yapılan taklitler, öğrencilerin büyük ilgisini çekti.

Düzenlenen bu eğlenceli programın ardından çocuklara eğitime katılım sertifikası verildi. Okul Müdürü Rıfkı Bölükbaşı, verilen eğitimin öğrenciler için çok faydalı olduğunu belirterek, Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Yusuf Selek’e teşekkür etti.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2018 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.