AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

Kediler Yeni Yuvalarına Kavuştular

Tarih : 15 Mayıs 2019

Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü ortaklaşa olarak sosyal sorumluluk projesine imza attılar. Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yerleştirilen kedi evleri sokak hayvanlarının yeni yuvası olurken, bakımlarınında Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi.

Tonami Meydanı ve çevresinde Ulaşım Hizmetleri tarafından kurulan kedi evlerinde barınan kedilerin bakımı Yalova Belediyesi Veteriner Hizmetleri İşleri Müdürlüğü tarafından yapılıyor. Her iki müdürlük tarafından ortak olarak gerçekleştirilen proje meyvelerini de verdi. Kedi evlerinde doğum yapan kedilerin yavruları sağlık kontrolünden geçirilip ve aşıları yapıldıktan sonra kedi evlerine tekrardan bırakıldı.

Belediye Müdürlükleri arasında bu tür ortak çalışmaların yapıldığını belirten Yetkililer; “Yapmış olduğumuz bu projeyle Tonami Meydanı ve çevresinde yaşayan kedilerimizin yaşam şartlarını daha kolaylaştırmak için Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğümüz ortak bir çalışma gerçekleştirdi. Kedilerimiz böylelikle yeni yuvalarına kavuştular. Veteriner İşleri Müdürlüğümüz düzenli olarak mamalarını veriyor ve aynı zamanda sağlık kontrollerini gerçekleştiriyor”dediler.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2005-2020 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.