AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

Sağlıklı Kentler Birliği Eylül Ayı Encümen Toplantısı Yapıldı

Tarih : 10 Ekim 2017

Sağlıklı Kentler Birliği hizmet binasında gerçekleştirilen Eylül ayı encümen toplantısına Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı Recep Altepe, Pendik Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker,  Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyesi Müyesser Özuslu, Sağlıklı Kentler Birliği Danışma Kurulu Üyesi ve Bursa Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Erdem Saker, Sağlıklı Kentler Birliği Müdürü Murat Ar ve Birlik Mali İşler Sorumlusu Bursa Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Cavit Çalı katıldı.

Gündem maddelerine geçilmeden önce encümen üyelerine Murat Ar tarafından Birlik çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı.

Toplantının ilk gündem maddesinde 25-27 Ekim 2017 tarihlerinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek 27. Olağan Meclis Toplantısı ve “Su Kaynakları ve Kentler” başlıklı konferans programı anlatıldı.

İkinci ve üçüncü gündem maddeleri olarak 2018 yılı Performans Programı (Çalışma Programı) ve Birliğin 2018 yılı Mali Yılı Bütçesi 2018-2019 yılı tahmini bütçeleri hakkında bilgiler verildi.

Son gündem maddesinde Birlik’de görevli personelin aylık ücretlerinin görüşülmesi sonrasında toplantı sona erdi.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2018 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.