AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

Sağlıklı Kentler Birliği Kasım Ayı Encümen Toplantısı Yapıldı

Tarih : 20 Kasım 2017

İstanbul’da gerçekleştirilen Kasım ayı encümen toplantısına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı Menderes Mehmet Tevfik Türel başkanlık etti. Toplantıya Pendik Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker,  Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli ve Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyesi Müyesser Özuslu katıldılar.

Gündem maddelerine geçilmeden önce encümen üyelerine Murat Ar tarafından Birlik çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı.

Toplantının gündemi olan Sağlıklı Kentler Birliği 2018 faaliyet alanları ve eğitim programları başlıkları hakkında görüşler bildirildi. Birlik olarak ilgili Bakanlıklarla işbirliği içerisinde üye belediyelerimize yönelik bisiklet yolları ve bisiklet kullanımını teşvik edici eğitim ve sempozyumlar yapılmasına, Birlik Danışma Kurulu ve ilgili kurumlarla birlikte bilimsel çalışma grupları oluşturularak araştırmalar yapılmasına karar verildi. Birlik Mali İşler Sorumlusu Cavit Çalı’nın Birlik bütçesinin son durumunu aktarmasıyla birlikte toplantı sona erdi.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2019 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.