Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Başkan Bahçeci ; Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkında İncelemelerde Bulundu

21.05.2017

Kırşehir Belediyesi Güzler Piknik Alanı ve Evcil hayvan parkının yapımında sona yaklaşıyor.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yapımına devam eden Güzler Piknik Alanı ve Evcil hayvan parkında incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Güzler Evcil Hayvanlar Parkı ve Piknik Alanı Projemizde sona yaklaştık. Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvanlar Parkı Projemiz hızlı ilerliyor, İnşallah herkesin çok seveceği bir mekân olacak. Kırşehir’in en eski alanlarındandı. Yıllarca bakımsız bir alandı. Bu alanı Belediye olarak devir aldıktan sonra Kırşehir’in gerçekten gurur duyacağı çok seveceği bir proje hazırlattık. Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizde daha konforlu bir piknik alanı, seyir terasları, basket sahası, oyun grupları, kafeterya, köprüler, idari binalar, büfeler, satış birimleri ve belki de en önemlisi çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak için planladığımız evcil hayvan parkı, seyir kuleleri, eğitim alanları yer alıyor. Projemizde ayrıca onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçesi de olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister ailenizle 650 kişinin aynı anda piknik yapacağı bir piknik alanını da halkımız için bu projede hayata geçireceğiz.

Kırşehir’i her alanda geliştirecek, değiştirecek ve Kırşehir’e yeni sosyal alanlar kazandırılacağını kaydeden Başkan Bahçeci ;Daha büyük hedeflere, daha büyük projelerle ilerlemek adına şehrimize yeni hizmetler ekliyoruz. Bu hizmet yarışında biz kendimizle yarışarak daha iyisini, daha güzelini deneyimimiz ve mühendislik bilgimizle harmanlayarak yeni projeler ürettik. Çocuklarımızın hayvanlarla temas edebileceği, hem de insanlarımızın güzel vakit geçirebileceği piknik alanları ile beraber güzel bir işletmeyi Kırşehir’e kazandıracağız.

Yaşadığımız kendi şehrimize hizmet edebilmek son derece önemli diye düşünüyorum, kutsal bir görev yapıyoruz. Kırşehir’in böyle bir yere ihtiyacı vardı” dedi

Bu Haberi Paylaşın