Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Başkan Köşker’den Eğitime Destek

02.12.2016

Okullara çok amaçlı sahalar

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in eğitime verdiği destek çerçevesinde başlatılan okullara çok amaçlı spor sahaları kazandırma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

MODERN SAHALAR

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in eğitime olan desteği sürüyor. İlçede bulunan ilk, orta ve liselere teknik, malzeme ve eğitim gereçleri alanlarında imkanlar doğrultusunda desteğini sürdüren Gebze Belediyesi yeni bir çalışmaya daha imza atıyor. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatı doğrultusunda okullara çok amaçlı spor sahaları kazandırılıyor. Gebze Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, belirlenen program dahilinde okul bahçelerine öğrencilerin spor yapabilecekleri spor sahaları inşa ediyor.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Belirlenen okulların bahçelerinden ilk olarak zemin asfaltı, akrilik boya işlemini tamamlayan park ve bahçeler müdürlüğü ekipleri spor ekipmanlarının kurulumunu sağladıktan sonra sahanın etrafını tel örgüyle güvenli hale getiriyor. Park ve bahçeler müdürlüğü yetkilileri, verilen talimat doğrultusunda okullara çok amaçlı spor alanlarının kazandırılmasına devam edeceğini bildirdi.

Bu Haberi Paylaşın