Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Başkan Köşker’den Öğrencilere Karne Hediyesi Bisiklet

16.05.2017

Köşker’den öğrencilere hediye bisiklet

Okullarında dereceye giren ve tüm 5. sınıf öğrencilerine kent meydanında düzenlenen törenle bisiklet hediye eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 8 bin 500 bisikleti güle güle ve trafik kurallarına uyarak kazansız, belasız kullanmanızı temenni ediyorum. Başarılarınız daim olsun” dedi.

GENİŞ KATILIM
Gebze’de ilköğretim 5. Sınıflarında okuyan ve dereye giren öğrencileri, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker bisiklette ödüllendirdi. Gebze 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’nda düzenlenen ve 8 bin 500 bisikletin sahipleriyle buluştuğu bisiklet dağıtım törenine ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer, belediye başkan yardımcıları Nilay Ayran, Engin Güzel, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, öğrenciler ve velileri katıldı. Bisiklet dağıtım töreninin açılışınsa selamlama konuşması yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, öğrencilere karne hediyesi niteliğindeki bisikletler için Başkan Köşker ve ekibine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

GÜLE GÜLE KULLANIN
8 bin 500 bisikletin öğrencilere takdim edildiği bisiklet dağıtım töreninin ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ise konuşmasında, “Gençler geleceğimizin teminatıdır. Gebze Belediyesi olarak yoğun geçen altyapı ve üstyapı çalışmalarının ardından proje ve çalışmalarımızda da gençlerimize öncelik tanıdık. Tüm projelerimizin merkezinde gençlerimiz var. Gebze’de artık gençlerin dönemi başladı. Bizler siz değerli evlatlarımızın her zaman yanında olduk, desteklerimizi de her geçen gün katlayarak sürdürüyoruz. Sizlerden de beklentimiz, sahip olduğunuz en kıymetli sermaye olan zamanı iyi değerlendirmeniz ve kendinizi en güzel şekilde yetiştirmeniz.

BAŞKAN AMCALARINA TEŞEKKÜR
Dağıtacağımız 8 bin 500 bisikleti güle güle kullanmanızı temenni ediyorum. Bu güzel organizasyonda emeği olan tüm mesai arkadaşlarıma ve Gebze halkına şükranlarımı sunuyor, hepinize başarılar diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından öğrencilere Başkan Köşker ve protokol tarafından bisikletleri takdim edildi. Bisikletlerine kavuşan ve mutlulukları adeta gözlerinden okunan öğrenciler, bisiklet hediyesi için Başkan Köşker’e teşekkür etti.

Bu Haberi Paylaşın