Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Bilecik’te ”Meme Kanseri ve Kanser Cerrahisi” Konulu Söyleşi

28.10.2016

Bilecik Belediyesi ve Eskişehir Acıbadem Hastanesi işbirliğinde Meme Kanseri ve Kanser Cerrahisi konulu söyleşi düzenlendi.
”Kansere Hayır Demek İçin Söyleşide Buluşuyoruz” sloganıyla gerçekleştirilecen programda, katılımcılara hastalık ve korunma yolları anlatıldı.
Bileciklileri, birbirinden güzel etinliklerle buluşturan Bilecik Belediyesi, gerçekleştirilen olan ”Meme Kanseri ve Kanser Cerrahisi” konulu sağlık söyleşisinde, katılımcılar A’dan Z’ye kadar kanser hastalığı hakkında bilgilendirildi.
Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen sağlık söyleşisinde, Eskişehir Acıbadem Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Dr. İhsan Oruk konuşması olarak katılıp, katılımcıların konu hakkındaki sorularını da cevaplandırdı.
Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen söyleşinin sonunda katılımcıların soruları da cevaplandırıldı.
Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Cihan, gerçekleştirilen söyleşinin sonunda, Dr. İhsan Oruk’a, Belediye Başkanı Selim Yağcı adına üzerinde Osmanlı Arması bulunan tablo hediye etti.

Bu Haberi Paylaşın