Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

BİLİNÇLİ SPOR VE BESLENME ETKİNLİĞİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

18.01.2017

Hatay Büyükşehir Belediyesi “Bilinçli Spor ve Beslenme” etkinliği ile Diyetisyen Asaf Anıl Cengiz’i HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde vatandaşlarla buluşturdu.

Bilinçli Spor ve Beslenme üzerine yapılan seminerde sporda doğru bilinen yanlışlar, diyette doğru bilinen yanlışlar, nasıl beslenmeliyim, neden spor yapmalıyım konuları üzerine hayatımızı kolaylaştıracak pratik bilgiler anlatıldı.Etkinliğe Hatsu Genel Müdürü Mehmet Çaparali ve HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi Yöneticisi Özden Mısırlıoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Diyetisyen Asaf Anıl Cengiz’in asla aç kalmayarak, yeterince su içerek, kilo vermeyi gözünüzde büyütmeyerek, kilonun en büyük düşmanının şeker olduğunu ve sağlıklı bir beslenme için diyetin önemine dikkat çektiği sunumu ilgiyle izlendi.

Yoğun ilgi gösterilen etkinliğin sonu sohbet havasında soru cevap şeklinde geçti. Kendi yaşadıkları problemlerin çözümü noktasında faydalı bilgiler alan vatandaşlar etkinliği düzenleyen HBB personellerine ve HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’ni memleketimize kazandıran Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a teşekkür etti.

Bu Haberi Paylaşın