Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Büyükşehir kalitesiyle 5 yıldızlı tatil

29.08.2013

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Narlı Sosyal Tesisleri Deniz Manzaralı Dubleks Bungalov Evleri, ferah restoranları ve iki ayrı plajıyla konuklarına 5 yıldızlı tatil imkanı sunuyor.

Gemlik’te 10 yıldır metruk halde kaderine terk edilen ancak Büyükşehir Belediyesi tarafından tadilatları tamamlanarak hizmete açılan Narlı Sosyal Tesisleri, konaklama hizmetinin de başlamasıyla tam bir tatil cennetine dönüştü. İki hafta önce dubleks bungalov evlerde konuklarını ağırlamaya başlayan tesisler, kısa sürede yüzde 100 doluluk oranına ulaştı.
Bursa merkezine sadece 50 kilometre mesafede olan Narlı Sosyal Tesisleri, konuklarına 3’er günlük iki ayrı paket programla hizmet veriyor. Zeytin ve çam ağaçları arasındaki bungalov evlerde kalan konuklarına sabah, öğle ve akşam yemeğiyle tam pansiyon olarak hizmet veren tesisler, kısa sürede tatilcilerin yeni rotası haline geldi. Narlı´da, bu özel tesislerde konaklamak isteyen vatandaşlar; pazartesi, salı ve çarşamba günleri kişi başı 60 TL; perşembe, cuma ve cumartesi günleri için ise kişi başı 80 TL ödeyecekler.

 

Bu Haberi Paylaşın