Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Çocuklarımıza Çevre Temizliği Bilincini Aşılıyoruz

12.06.2022

Çocuklarımıza Çevre temizliği bilincini aşılıyoruz

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, belediyemiz gençlik meclisinde görevli öğrencilerimiz ile birlikte 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında İlçemiz Hürriyet İlkokulunda eğitim gören 100 öğrencimize içerisinde çevre konusuna dair bilgilendirmelerin yer aldığı “Çevreci Çocuk Eğitim” setlerini dağıttı.

Öğrencilerimiz ile her fırsatta bir araya gelen Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Hürriyet İlkokulu öğrencilerimiz tarafından sevgiyle ve ilgiyle karşılandı.

Bir süre okul bahçesinde öğrencilerimiz ile sohbet ettikten sonra sınıflarında öğrencilerimize Eğitim setlerini hediye eden Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, çocuklarımıza çevre temizliğinin öneminden bahsettikten sonra öğrencilerimizin çevre temizliği hakkında düşüncelerini aldı.

Çocuklarımızın belediyemizden isteklerinin olup olmadığını da sormayı ihmal etmeyen Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar dileyerek her zaman eğitime ve öğrencilerimize destek olacağını ifade etti.

Okul Müdürümüz Ahmet Işık, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ise bu güzel etkinlik dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür etti.

Bu Haberi Paylaşın