Bizi Takip Edin

Manşetler

Denizli Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Ettik.

23.11.2016

Denizli Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Nisan-Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleşecek 26.olağan meclis toplantımız ve konferansımız öncesinde Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı Mustafa GÖKOĞLAN’ı makamında ziyaret ettik. Denizli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Naciye KAPIKURAN, Proje Koordinatörü Sündüz NAZA ve Denizli Büyükşehir Belediyesi personeli Rıdvan KAYAN’ın eşlik ettiği toplantıda Birliğin faaliyetleri, konferans programı ve organizasyon ile ilgili detaylar konuşuldu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı Mustafa GÖKOĞLAN, ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek 64 üye Belediyesi bulunan Sağlıklı Kentler Birliği üyelerine Denizli’yi ve projelerini tanıtma fırsatı bulacakları için mutlu olduklarını ifade ettiler.

Toplantı sonrası Denizli Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Kentler Birliği Meclis Üyesi Babadağ Belediye Başkanı Salim DEMİREZEN’i makamında ziyaret ettik. DEMİREZEN,  26.olağan meclis toplantısı ve konferansın Denizli de gerçekleşmesinden dolayı memnun olduklarını söylediler.

Bu Haberi Paylaşın