Bizi Takip Edin

Manşetler

Deprem Konusunda Danışma Kurulu Üyelerimiz İle Toplantı Yapıldı

20.02.2023

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve pek çok ilimizi de etkileyen depremden dolayı Birlik Genel Sekreterimiz Dr. Ahmet Recep Tekcan başkanlığında  Danışma Kurulu Üyelerimiz ile toplantı gerçekleştirdik.

Toplantıya, SKB Ulusal Ağ Koordinatörü Nalan Fidan, Danışma Kurulu Üyelerimizden Erdem Saker, Prof. Dr. Mustafa Sarı, Prof. Dr. Handan Türkoğlu, Prof. Dr. Feza Karaer, Prof. Dr. Cengiz Türe, Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz, Prof. Dr. Tülin Vural Arslan, Prof. Dr. Gül Sayan Atanur, Prof. Dr. Koray Velibeyoğlu, Doç. Dr. Burcu Zeybek, Doç. Dr. Şuay Nilhan Açıkalın ve Birlik personeli katıldı.

Deprem sonrası ortaya çıkabilecek sorunlar, bu sorunların çözümü konusunda neler yapılabilir noktasında, deprem sonrası öncelikler ve sorunlar, sektörel öncelikler konularında Danışma Kurulu Üyelerimiz yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Ülke olarak zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde yaralarımızın hızlı bir şekilde sarılması konusunda elimizden ne gelirse yapma noktasında çalışmalarımıza devam edeceğiz. Desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Danışma Kurulu Üyelerimize çok teşekkür ediyoruz.

Bu Haberi Paylaşın