Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Emekliler lokali ilgi görecek

28.02.2014

foto(4)“Emekli vatandaşlarımızı unutmadık”

Emekliler Lokali projesinin hayata geçirilmesi ile birlikte emekli vatandaşlarımızın birlikte zaman geçirecekleri ve sosyal aktivitelerini yapacakları, 150m2 kapalı ve açık mekânın bulunduğu bir hizmet verecek.

Emekli vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebilecekleri bir proje ile onları da unutmadığımızı gösteriyoruz diyen Başkan Bahçeci; “ Bu zamana kadar nasıl tek farkımız yaptıklarımız olduysa bugünden sonra da yapacaklarımız olacak. Yaptığımız hizmetlerin yanına gelecek dönem için 40 yeni proje tasarladık. Kırşehir’de her alanda hizmet için biz varız diyerek sizler için hizmet ürettik. 5 yıl boyunca 290 trilyon yatırım yaparak bütün hayallerimizi birlikte gerçeğe dönüştürdük. Kırşehir’e yapılamaz denilen hizmetleri gerçekleştirdik. Ama bunları hiçbir zaman yeterli görmedik ve kendimizle yarıştık. Durmadan dinlenmeden yeni hayallere koşuyoruz. Daha büyük hedeflere, daha büyük projelerle ilerlemek adına şehrimize yeni hizmetler ekliyoruz.

40 yeni projemizden emekli vatandaşlarımız için tasarladığımız lokalimiz, umuyorum ki sizlerin de büyük beğenisini kazanacak. Bu proje sayesinde emekli vatandaşlarımız boş zamanlarını arkadaşları ile birlikte kendileri için özel olarak tasarlanan bir mekânda geçirecekler. Kapalı ve açık alanları, gazete köşesi, çay ocağı ile yeni bir sosyal mekân olarak emeklilerimize hizmet verecek.” dedi.

Bu Haberi Paylaşın