Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Ev Ve Süs Hayvanları Satıcıları Eğitim Alacak

14.03.2017

10 MART 2017

BASIN BÜLTENİ

Ev ve süs hayvanları satıcıları eğitim alacak
– Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ev ve süs hayvanları satışı yapanlar için düzenlenen eğitim, bu yıl 28 ve 29 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü, ev ve süs hayvanları satışı yapanlar için eğitim düzenliyor.

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından il genelinde ev ve süs hayvanları satışı yapanlar için düzenlenen eğitim, 28 ve 29 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek olup, eğitimin sonunda katılımcılara sertifikaları verilecek. Ayrıca hayvanların bakımı, beslenmesi ve korunmasına gönül vermiş Bursa’daki hayvanseverler de kursa katılıp aldıkları eğitim ve sahip olacakları belgeyle yerel sınırlar dahilinde hayvan hakları konusundaki çalışmalarda yetki sahibi olabilecekler.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nde düzenlenecek eğitime yüksek katılım sağlanması bekleniyor. Eğitime katılmak isteyenler, 24 Mart Cuma gününe kadar (0224)2488870 numaralı telefon ile Sibel Çimen’e müracaat edebilecekler.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Bu Haberi Paylaşın