AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

Geri Dönüşüm Yarışması Kazananlarına Ödülleri Verildi

Tarih : 14 Temmuz 2021

Menteşe Belediyesi tarafından düzenlenen Ödüllü Apartman ve Site Sakinleri Atık Bitkisel Yağ ve Atık Pil Toplama Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. Yarışmaya Beliş Apartmanı adına katılan Doğan Özkaya atık pil toplama birincisi olurken, Baydur Apartmanı adına yarışmaya katılan Seylan Gültekin bitkisel atık yağ toplama birincisi oldu.

Menteşe Belediye binası önünde düzenlenen ödül töreninde, yarışmaya katılan apartman sakinlerine duyarlılıklarından dolayı teşekkür eden Menteşe Belediye Başkan Gümüş, “Menteşe Belediyesi olarak geri dönüşüme önem veriyor, vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olması için teşvik edici yarışmalar ve etkinlikler düzenliyoruz. Her yıl düzenlediğimiz ödüllü atık pil ve bitkisel atık yağ yarışmamız ile geri dönüşüm konusunda önemli adımlar atıyoruz. Pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıl apartman ve site sakinleri arasında düzenlediğimiz yarışmamızın bu yıl ki Haziran Ayı kazananları Beliş Apartmanı ve Baydur Apartmanı sakinleri oldu. Beliş Apartmanı sakinleri 32 kilogram atık pil toplarken, Baydur Apartmanı sakinleri 25 litre bitkisel atık yağ topladı. Geri dönüşüm konusundaki hassasiyetlerinden dolayı yarışmaya katılan apartman sakinlerine teşekkür ediyorum. Gelecek nesillere yaşanabilir bir Menteşe bırakmak için, geri dönüşüm konusunda tüm halkımızı duyarlı olmaya davet ediyorum. Menteşe Belediyesi olarak geri dönüşüm konusunda farkındalık yaratan çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.

Menteşe Belediye Binası önünde düzenlenen ödül töreninde Başkan Gümüş tarafından Beliş Apartmanı sakinleri adına yarışmaya katılan Doğan Özkaya ile Baydur Apartmanı sakinleri adına yarışmaya katılan Seylan Gültekin’ e apartman içi temizlik aracı, çöp konteynırı, yüzey temizleyici, çamaşır suyu, camsil ve çöp torbasından oluşan temizlik ürünü ödülleri verildi.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2005-2020 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.