Bizi Takip Edin

Manşetler

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’i Ziyaret Ettik

06.08.2020

Sağlıklı Kentler Birliği 2.Başkan Vekili Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’i ziyaret ederek COVID-19 salgını sürecinde yapılan çalışmalar üzerine bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda Gölcük Kent Konseyi Başkanı ve Sağlıklı Kentler Birliği Gölcük Koordinatörü Metin Şentürk, Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcısı Şevket Kaba, Gölcük Belediyesi Meclis Başkan Vekili Kadir Özdemir ve Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram yer aldı.

Birlik Müdürü Murat Ar yaptığı sunumda pandemi sürecinde Birlik olarak yaptıkları çalışmaları anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Sunumunda salgınla mücadelede yerel yönetimlerin önemine değinen Murat Ar, Gölcük Belediyesinin kuruluş yıllarından itibaren Birliğin üyesi olduğunu ve çalışmaları ile önemli katkı verdiğini söyledi.

Sunumun ardından Başkan Sezer salgın ile mücadelede yaptıkları çalışmaları paylaştı. Dünya Sağlık Örgütü’nün yerel yönetimler ağı olan Sağlıklı Şehirler Ağı’nın da üyesi olan Gölcük Belediyesi’nin şehir sağlık profili çalışmasının güncelleneceğini belirten Başkan Sezer, ziyaretimizden dolayı teşekkürlerini iletti.

Bu Haberi Paylaşın