Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Gölcük Belediyesinden Engellilere destek

28.12.2012

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş

Makine Bakım İkmal Amirliğinde Engelli Vatandaşların
Otobüslerden rahatça istifade etmeleri için alınan sistemi tanıttı

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Engelliler Derneği ile yapılan görüşmeler sonunda Engelli Vatandaşların Otobüslere binerken ve inerken bir dizi sıkıntılar çekildiğinin bilgisinin verilmesi sonunda Belediye Makine Bakım İkmal Amirliğimizdeki Belediyeye ait bir Otobüse, Engelli Vatandaşlarımızı için özel bir sistem taktırılarak bu yöndeki taleplere cevap vermiş olduk dedi.
Başkan Ellibeş, Özel bir sistem ile bu yöndeki sorunlara cevap verdik diyen Başkan Ellibeş, Belediye Otobüsünü Gölcük Belediyesi Makine Bakım İkmal Amirliği araç parkında bir tanıtım gerçekleştirdi. Başkan Ellibeş bilindiği gibi Belediyemize ait olan Otobüslerimiz İlçe genelinde sosyal ve kültürel amaçlı gezi yolculuğunda, Cenazeler ve Düğün cemiyetleri gibi özel durumlarda Vatandaşlardan gelen talebe göre hizmet vermektedir.
Bu yönde yapılan taleplerde katılımcı olan Engelli Vatandaşlarımız bu araca binmeleri artık bundan sonra ok kolay olacak. Görevli Personelimiz araca biniş ve iniş ortamlarını uzaktan kumandalı bir aparatla Engelli vatandaşlarımız yardımcı olacak dedi.
Tanıtımda Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman, Belediye Makine Bakım İkmal Amiri Nusret Bayramoğlu hazır bulundu.

Bu Haberi Paylaşın