Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Gündoğdu’ya Modern Spor Tesisleri

19.10.2013

imageOsmangazi Belediyesi tarafından yaptırılacak olan Gündoğdu Spor Tesislerinin temeli, düzenlenen törenle atıldı. Törende konuşan Başkan Mustafa Dündar, “4 ay gibi kısa sürede tamamlamayı planladığımız spor tesisleri, Türkiye’nin gururu olacak sporcularımızın yetiştireceği tesisler olacak. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

İlçede, her mahalleye bir spor tesisi, meydan ve Pazar yeri kazandırmayı hedefleyen Osmangazi Belediyesi, bu hedef doğrultusunda yürüttüğü çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Osmangazi’de yapımı planlanan 16 spor tesisinde birisi olan Gündoğdu Spor Tesisi temel atma töreninde konuşan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Bildiğiniz gibi spora ve sporcuya yaptığımız yatırımlarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Devam eden projelerimiz ile birlikte, bu güne kadar 46 spor tesisini Osmangazi’nin ve Bursa’nın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

 

Osmangazi’ye hizmet için kendileri ile yarıştıklarını, gece gündüz demeden çalışıp, vatandaşın refah ve mutluluğu için proje geliştirdiklerini ifade eden Dündar, “Osmangazi’nin en güzel bölgelerinden Gündoğdu’ya yapacağımız spor tesisinde futbol sahası, duş, çay ocağı, ofis, soyunma odaları ve teknik odalar yer alacak. Tesisimizi 4 ay içerisinde tamamlayarak mahallemizin hizmetine sunacağız. Osmangazi Belediyesi olarak yaptığımız spor tesislerinde, Dünya, Avrupa, Balkan ve Türkiye şampiyonları yetiştirdik. Kendi tesislerimizden yetişen 44 şampiyonumuzla gurur duyuyoruz. En büyük gururumuz, bu şampiyonların tamamının kendi imkanlarımızla yetiştirdiğimiz sporcular olması. İnşallah Gündoğdu Spor Tesisimizde de, Türkiye’nin gururu olacak sporcularımızı yetiştireceğiz” diye konuştu. Konuşmasının ardından, Gündoğdu Spor Kulübü sporcuları, Başkan Dündar’a çecik vererek teşekkür etti.

 

Yapılan konuşmaların ardından, Gündoğdu Spor Tesislerinin temeli, Başkan Mustafa Dündar, Başkan Yardımcıları, davetliler ve çok sayıda vatandaşın katıldığı törenle atıldı.

Bu Haberi Paylaşın