Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Hbb Çalışmalarıyla, Hatay Çiçek Açıyor

07.02.2017

Hatay Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, ilimizin estetik ve doğal güzelliklerine katkı sağlayan çalışmalara devam ediyor.

Kış aylarının sonlarına gelinirken, güneşin yüzünü gösterdiği bu aylarda ilimizin parklarında peyzaj çalışmalarını hızlandıran HBB ekipleri, kentin kavşak, orta refüj ve parklarında mevsimlik çiçeklendirme çalışmaları gerçekleştirdi.

KAVŞAK VE PARKLAR RENKLENDİ

Daha renkli ve estetik bir görünüm için peyzaj çalışmaları yapan HBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri, kentin işlek noktaları başta olmak üzere kavşak, orta refüj ve park gibi ortak kullanım alanlarında çiçeklendirme çalışmalarına başladı. Peyzaj mimarları eşliğinde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Hatay’ın zengin bitki çeşitlerinden oluşan rengârenk mevsimlik çiçekler belirlenen alanlardaki yerlerini alıyor.

HBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesine bağlı ekipler, Muhsin Yazıcıoğlu Kavşağı, Saatli Kavşak ve Sevgi Parkı’nda yapılan çiçeklendirme çalışmalarının kentin her yerinde devam edeceğini belirtti.

Bu Haberi Paylaşın