Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

HBB’nin Evde Bakım Hizmeti Vatandaşların Yaşamını Kolaylaştırıyor

06.09.2016

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda verilen evde bakım hizmeti, bakıma muhtaç ve yaşlı vatandaşlara günlük yaşantılarında kolaylıklar sağlayarak mutluluklarına vesile olmaya devam ediyor.

TANSİYON-ŞEKER ÖLÇÜMÜNDEN SAÇ KESİMİNE KADAR GENİŞ KAPSAMLI HİZMET SUNULUYOR

HBB ekipleri, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik ev temizliği hizmetlerinin yanı sıra kişisel bakım hizmetleri de vermeyi sürdürüyor. Hatay’ın çeşitli ilçelerinde bulunan, Kanatlı, Hanyolu, Armutlu, Narlıca, Esenlik, Muradiye, Dumlupınar ve Numune mahallelerinde bakıma muhtaç vatandaşlara yardım eli uzatılarak, yaşlılara tansiyon-şeker ölçümlerinden saç kesimi hizmetine kadar geniş kapsamlı bir hizmet sunuldu.

EKİP, HİZMETTEN YARARLANAN HERKESİN HAYIR DUASINI ALIYOR

HBB ekipleri, evde bakım hizmetleri ile sıcak bir yardım eline ihtiyaç duyan tüm yaşlılara, sağlıklı ve temiz bir ortam sunarak ve onların yaşam kalitesini iyileştirerek hayata tutunmalarına vesile oluyor. Büyük bir özveri, sevgi ve saygıyla çalışmalarına devam eden ekip, hizmetten yararlanan herkesin hayır duasını alıyor.

Hizmetlerden, HBB’ye başvuran 60 yaş üzeri bakıma muhtaç vatandaşların yararlanabileceğinin altını çizen yetkililer, başvurusu kabul edilen vatandaşlara düzenli aralıklarla evde bakım hizmeti sunulmaya devam edileceğini bildirdi.

Bu Haberi Paylaşın