Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

İSU’ya LACP’den Altın Ödül

20.07.2013

İSU 2012 Faaliyet Raporu, Amerikan İletişimciler Birliği (LACP) Vision Awards yarışmasında Altın Ödül’e layık görüldü.

GELENEK BOZULMADI

Bu yıl 6 Bin’in üzerinde başvurunun yapıldığı yarışmada İSU 2012 Faaliyet Raporu, Altın Ödül’ün sahibi oldu. Bu ödülle İSU’nun faaliyet raporlarındaki “uluslararası ödül kazanma” geleneği bozulmadı. ISU, geçtiğimiz yıl da aynı yarışmada kendi sektöründe Platin Ödül’e ayrıca Dünyanın en prestijli iş ödüllerinden Stevie Awards yarışmasında Gümüş ödüle layık görülmüştü.

100 ÜZERİNDEN 98 ALDI

Farklı kategori ve medyumlarda dünyanın en büyük markalarının yarıştığı LACP Vison Awards da jüri, ödül sahiplerini iki farklı eleme yaparak belirledi. Mayıs ve Temmuz ayları arasında yapılan ön değerlendirmeyle seçilen finalistler ikinci bir oylama sürecinden geçirildi. Tablet temasıyla İSU’nun teknolojik altyapısını ve dinamizmini yansıtan çalışma, yapılan oylamalarda 100 puan üzerinden 98 alarak Altın Ödül’ün sahibi oldu. Aynı kategoride Amerika’dan California Water Service Company gümüş, Riverside Public Company Bronze ödülün sahibi oldu.

BAYRAM’DAN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Alınan ödülü değerlendiren İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, “Vizyoner, çevreci ve teknolojik yaklaşımlarımızla Kocaeli her geçen gün biraz daha güzelleşiyor. Yaptığımız çalışmaların meydana getirdiği değişimi görmek beni ve tüm İSU ailesini heyecanlandırıyor. Bu olumlu hava da direkt olarak raporlarımıza yansıyor. Üç yıldır üst üste alınan bu önemli ödüller için emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Bu Haberi Paylaşın