Bizi Takip Edin

Manşetler

Kadıköy Konferansı 12-14 Ekim 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecektir

13.09.2018

Konferans Düzenleme Kurulu Başkanlığı Doç. Dr. Emel İrgil tarafından yapılan “Aktif Yaşlanma” konusunu ele almak amacıyla 12-14 Ekim 2018 tarihlerinde Kadıköy Belediyesi ev sahipliğinde bir araya geleceğiz. 30. Olağan Meclis Toplantısının ve 2018 Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulamaları Yarışması ödül töreninin de gerçekleşeceği konferansta “Aktif Yaşlanma” konularında yapılan araştırmalar ve öneriler uzmanlar tarafından gerçekleştirilecek oturumlarda katılımcılarla paylaşılacaktır.

Kadıköy Konferansına siz değerli üye belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimizi, koordinatörlerimizi ve uzmanlarımızı davet etmekten mutluluk duyarız.

Toplantı programı için tıklayınız

Davetli Birlik üyesi belediyelerimizden Belediye Başkanı, 2 Asil Üye ve Koordinatörün konaklaması Birliğimiz tarafından karşılanacak olup, kayıt için “Davetli Katılımcı” formu doldurulmalıdır. Belirtilen kişilerin dışındaki katılımcılar için “Diğer Katılımcı” formunun doldurulması ve konaklama yapmayacak katılımcılar için “Konaklamasız Katılımcı” formunu doldurmaları gerekmektedir.

Davetli katılımcı formunu doldurmak için tıklayınız

Diğer katılımcı formunu doldurmak için tıklayınız

Konaklamasız katılımcı formunu doldurmak için tıklayınız

Otel rezervasyonları için son kayıt tarihi 5 Ekim 2018’dir.

Konferans hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bilgi:

Selen SİPAHİ- 0 216 537 11 00 – 0 532 062 12 66

selensipahi@bilirgroup.com

Bu Haberi Paylaşın