Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Kadınlar İçin Sabah Sporu Başlıyor

07.03.2017

Kadınlara yönelik ücretsiz sabah sporunu bu yıl da devam ettiren Pendik Belediyesi, programı 7 Mart’tan itibaren başlatıyor. İsteyen hanımlar, Yahya Kemal Beyatlı Bilgi Evi ve Spor Merkezi’nde haftada 2 gün sabah sporu yapabilecek.

Sporu bir yaşam biçimi haline getirmeyi hedefleyen Pendik Belediyesi, özellikle hanımların spor yapabilmesi için pek çok hizmet sunuyor. Çeşitli mahallelerde kurulan spor kompleksleri ve kültür merkezlerinde oluşturulan fitness salonlarında binlerce kadına spor yapma imkânı sağlanıyor. Bu merkezlere devam eden pek çok kadın, sağlıklı yaşamın yanı sıra ideal kilolarına da kavuşmak için ter döküyor.

7 Mart Salı gününden itibaren de kadınlar için uzman eğitmenler eşliğinde ücretsiz sabah sporu başlayacak. Pendik Belediyesi tarafından 2 yıl önce başlatılan program, bu yıl Yenişehir Mahallesi Yahya Kemal Beyatlı Bilgi Evi ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Sabah sporu, her salı ve perşembe günleri Saat 10.00-11.00 saatleri arasında yapılacak. Katılmak isteyen hanımların mart ayı sonuna kadar www.pendik.bel.tr internet adresinden başvuru yapması ve kayıt yaptırması gerekiyor.

Bu Haberi Paylaşın