Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Kırşehir Şehiriçi Minibüs Terminali Ulaşımda Hizmeti Artıracak

28.02.2014

9d9b68258f6b261Bahçeci; “Kırşehirlilerin Ulaşım Kalitesini Arttıracak Nitelikte Kolay Ulaşımı Sağlayan Konforlu, İşlevsel Ve Nitelikli Bir Terminali Sizler İçin Tasarladık”

Kırşehir Belediyesi Kırşehir’de hizmet kalitesini artıracak projelere Şehiriçi Minibüs Terminali ile devam ediyor. Eski pazar alanının bulunduğu 10.500m2’lik yere yapılacak olup proje kapsamında kent içi minibüsleri için 8 adet durak, taksi durağı, 150 kişilik restoran, çay ocağı, kafe, zabıta bürosu, dükkân ve çocuk oyun alanı tasarlandı.

Kırşehirlilerin ulaşım kalitesini arttıracak nitelikte kolay ulaşımı sağlayan konforlu, işlevsel ve nitelikli bir terminal hedef alınarak tasarlanan proje ile şehir içi ulaşıma bir düzen getirilmesi ve kent sakinleri için rekreatif bir alan oluşturulması amaçlanmıştır diyen Bahçeci; “Yeni yapacağımız 40 proje tamamen Kırşehir’in ihtiyaçları doğrultusunda hazırlandı. Hem ihtiyaçları karşılıyoruz hem de bu ihtiyaçların yanı sıra hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Yapacağımız 40 yeni proje biz de büyük bir heyecan uyandırıyor. Yeni dönemde sizin de bize yetki vermenizle bütün projelerimizi gerçekleştirerek geleceğin Kırşehir’ini birlikte inşa edeceğiz.

Şehiriçi minibüs terminali projemiz ile birlikte Kırşehir de ulaşım kolaylaşacak, konforlu ve işlevsel bir hal alacak. Ulaşım bir kentin en önemli meselelerindendir. Biz de bu meseleyi öncelik sıramıza alarak Kırşehir’de ulaşımı kolaylaştırmayı bir görev bildik. Hem şehirlerarası otobüs terminali hem de Şehiriçi Minibüs Terminali projemiz ile Kırşehir’de ulaşım problem olmaktan çıkacak.” dedi.

Bu Haberi Paylaşın