Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Kocaeli’de son teknolojiyle temizlik

27.12.2013

20131226_supurge1Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin teknolojiyi kullanma alanı temizlik çalışmalarına kadar genişledi. Büyükşehir, kent içi yol temizliği için temizlik filosuna son teknoloji süpürge aracı kattı.

DAHA HIZLI VE VERİMLİ

Çevreye büyük önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gerek yollarda gerekse parklarda rutin olarak temizlik çalışmaları yapıyor. Park Bahçeler ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler şehir içinde temizlik çalışması gerçekleştiriyor. Yol kenarlarında biriken çamur ve toz birikintileri süpürge araçlarıyla temizleniyor. Büyükşehir Belediyesi yol temizliğinde daha hızlı ve verimli sonuç alabilmek için son teknoloji ürünü bir süpürge aracını temizlik filosuna kattı.

EN GELİŞMİŞ ZEMİN SÜPÜRME ARACI

Büyükşehir’in yeni temizlik aracı, Avrupa’nın en gelişmiş zemin süpürme aracı olarak dikkat çekiyor. 4,7 metreküp çöp toplama kapasitesi bulunan araç14 bin metreküp emiş gücüyle yolardaki tozları anında temizliyor. İki fırçalı, ortadan emişli ve tek motorlu hidrostatik araç, yakıt yönünden de oldukça tasarruflu. Manevra kabiliyeti yüksek olan araç, dar alanlara kolaylıkla girebildiği için operatöre de rahat kullanım imkanı sunuyor.

Bu Haberi Paylaşın