Bizi Takip Edin

Manşetler

Koordinatörler Buluşması İstanbul’da gerçekleşti…

25.08.2017

Sağlıklı Kentler Birliğine üye belediyelerin koordinatörlerini bir araya getirerek iletişimi güçlendirmek, fikir ve deneyim paylaşımını sağlamak ve ortak yeni projeler üretilmesinin yollarını araştırmak amacıyla 22-24 Ağustos 2017 tarihlerinde Beşiktaş Belediyesi’nin ev sahipliğinde “Koordinatörler Buluşması” gerçekleştirildi.

Buluşmaya ev sahibi Beşiktaş Belediyesi’nin yetkilileri ile Akçadağ Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Bandırma Belediyesi, Bayındır Belediyesi, Bilecik Belediyesi, Çankaya Belediyesi, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Dinar Belediyesi, Gölcük Belediyesi, Hatay Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kadirli Belediyesi, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Körfez Belediyesi, Malkara Belediyesi, Menteşe Belediyesi, Merkezefendi Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mezitli Belediyesi, Nilüfer Belediyesi, Ortahisar Belediyesi, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Sandıklı Belediyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Urla Belediyesi, Yalova Belediyesi koordinatörleri ve temsilcileri ile Sağlıklı Kentler Birliği sekretaryası ve Danışma Kurulu Üyeleri Erdem Saker, Doç. Dr. Alpaslan Türkkan ve Doç. Dr. Gül Sayan Atanur katıldı.

Buluşmada Eyüp Sultan Camii, Ayasofya Müzesi, Hipodrom, Sultan Ahmet Camii, İstanbul Modern ve Boğaz turu gezileri yapıldı.

Bu Haberi Paylaşın