Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Körfez Belediyesinden ´Sessiz Dostlara´ Bakım Merkezi

02.04.2018

Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçedeki hayvan severlerle bir araya geldi, hem yapılan çalışmalar hem de projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Körfez Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen buluşmaya; Orman ve Su İşleri Müdürü İlyas Çiçek, Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Feyzi Muhammed Karabıyık, Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya, Kocaeli Veteriner Hekimler Odası Başkanı Orhan Altuntaş, Körfez Belediyesi Veteriner Hekimi Arzu Demirhan Ergeç ve Körfezli hayvan severler katıldı. Toplantı öncesinde Veteriner Hekim Arzu Demirhan Ergeç, belediyenin sokak hayvanlarına yönelik yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Ambulans ve Merkez

Toplantıda kısa bir konuşma gerçekleştiren Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya, “Öncelikle sokak hayvanlarına karşı duyarlı davranan ekibime teşekküre diyorum. Başkanımız İsmail Baran’ın destekleriyle güzel adımlar atıyoruz. Şimdi bu konuda bizlere bir araç tahsis etti. Ambulans ta, taşıma aracı da diyebiliriz aslında buna. Bir de Hayvan Bakım Merkezimiz olacak. Bu konuda da sona doğru yaklaşıldı” dedi.

Hep Yanımızdasınız

Hayvan severler ise sokaktaki canlılara yönelik yapılan çalışmalardan dolayı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başta olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ederek, “Açılacak merkez, sokak hayvanları için gerçekten çok önemli. Karşılaştığımız sıkıntıları geçiştirmeyip, çözüm üretme noktasında her zaman yanımızda olan Başkanımız İsmail Baran ve veteriner hekimimize teşekkür ediyoruz” denildi.

Bu Haberi Paylaşın