Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Köylerde kadın sağlığı semineri

15.12.2014

odunpazari-Köylerde-kadın-sağlığı-semineri-b1

Odunpazarı Belediyesinin mahalle statüsü kazanan köylerde gerçekleştirdiği çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Belirlenen program kapsamında köylerin üst yapı ve temizlik sorunlarını büyük bir hızla gideren Odunpazarı Belediyesi, sosyal destek projeleri ile de çalışmalarını genişletiyor.

Sosyal destek çalışmaları kapsamında son olarak ESOGÜ Kadın Sağlığı Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Elif Gürsoy’u Karahöyük Mahallesi kadınları ile bir araya getiren Odunpazarı Belediyesi, mahalle sakinlerine kadın sağlığı konusunda önemli bir hizmet sundu.

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’un da yer aldığı toplantıda düzenlenen programın önemine değinen ESOGÜ Kadın Sağlığı Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Elif Gürsoy, sunulan hizmetin kadına verilen değeri gözler önüne serdiğini kaydetti.

KÖYLERİMİZ HER ALANDA GELİŞECEK
Kadın sağlığı semineri sonrası Karahöyük Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, amaçlarının köylerin her alanda gelişmesine katkı sağlamak olduğunu kaydetti.

SOSYAL VE KÜLTÜREL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK
Mahalle statüsü kazanan köylere gereken önemin verilmediğini altını çizerek vurgulayan Başkan Kurt: “Biz sizlerde büyük değer veriyoruz. Mahallelerinizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sadece üst yapı ve temizlik hizmetleri ile sınırlı kalmayacak. Hazırladığımız sosyal ve kültürel projelerle sizlerin kişisel gelişimine de katkı sağlayacağız” dedi.

Bu Haberi Paylaşın