Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Mahalle Mıntıka Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor

14.12.2012

Kırşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yenice Mahallesi Gaziosmanpaşa Bulvarı’nda mıntıka temizliğine devam ediyor.

Kırşehir Belediyesi tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen mıntıka temizlikleri daha önce de Terme Caddesi, Yenice mahallesi ve basın anıtı civarında gerçekleşmişti. Halkın daha temiz ve yaşanılabilir bir çevrede yaşaması için 24 saat hizmet veren Kırşehir Belediyesi, çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.
Olumsuz hava şartlarına rağmen Kırşehir Belediyesinin mahallelerde mıntıka temizliklerine devam ettiğini belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Şehrimizin yollarının daha temiz ve daha kullanılır olması için temizlik çalışmalarına devam ediyoruz. Temizlik ekiplerimiz su birikintileri, çöp ve dökülen ağaç yapraklarını temizliyor.

Belediyemiz sınırlarındaki bütün ana cadde ve sokaklardan her gün düzenli olarak çöp toplanıyor. Şehrimiz ana arterleri, sokak ve mahallelerimiz süpürülüyor. Ayrıca tüm ana arter ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerimizde süpürgeci ekiplerimiz çalışıyor. Çevre ve Temizlik Müdürlüğümüze bağlı olarak çalışmakta olan çöp süpürme aracı ile gün içerisinde şehrimizdeki cadde ve sokaklar periyodik olarak süpürülüyor. Yaptığımız bu temizlik hareketi ile hem görüntü kirliliği ortadan kalkıyor, hem de şehrimiz daha temiz bir görüntüye kavuşuyor.
Ayrıca, şikâyet ve öneriler için oluşturduğumuz AK Masa birimimize vatandaşlarımız, 214 10 10 numaralı telefondan günün 24 saati ya da akmasa@kirsehir.bel.tr adresine e-mail yoluyla şikâyet ve önerilerini bildirebilirler. ” dedi.

Bu Haberi Paylaşın