Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Minik Öğrencilerden Sokak Hayvanları Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezine Gezi

03.03.2017

Bilecik Osmangazi Anaokulu öğrencilerinin olduğu heyet, Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni gezdi. Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, buradaki hayvanları gönüllerince seven minik öğrenciler, veteriner hekimlerden bilgi aldı.

Hazırladıkları pankartlarla ve mamalarla Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret eden minik öğrenciler, Veteriner İşleri Müdürlüğü Hekimi Şenol Özgen’den barınak ve yapılan faaliyet hakkında bilgi aldılar.

Minik öğrenciler daha sonra, köpek, kedi, koyun ve kuzuların bulunduğu alanları gezerek, kendi elleriyle mama ve su verdiler. Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezindeki ameliyathaneyi gezen minikler, daha sonra Bilecik Belediyesi tarafından sokak hayvanlarının hizmetine sunulan Can Dostlarımız Acil Müdahale Aracı hakkında bilgi aldı. Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Amfi Bölüm’de fotoğraf çektiren minikler hep birlikte “Hayvanları seviyoruz” diyerek bağırdılar. Veteriner İşleri Müdürlüğü Hekimi Şenol Özgen ile birlikte hayvanları seven miniklere, Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler taktim edildi.

Bu Haberi Paylaşın