Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Mudanya Engelliler Derneği’nde Yeni Yıl Kutlaması

04.01.2013

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, 2013 yılını engelli vatandaşlarımız ile birlikte kutladı.

Mudanya Engelliler Derneği’nde düzenlenen yeni yıl kutlama etkinliğine, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, ilçe Kaymakamı Adem Öztürk, Mudanya Belediyesi Başkan Yardımcıları Seçil Pınar İncecik ve Dr. Kartal Saldırış, Belediye Meclis üyeleri, AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Kadir Kahraman, Mudanya Engelliler Derneği Başkanı Sevtap Tuncel ve Mudanya’da yaşayan çok sayıda engelli vatandaş katıldı.

Yeni yıl kutlamasında kısa bir açıklama yapan Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, “Yeni yılı engelli vatandaşlarımız ile beraber kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizde yaşayan 74 bin vatandaşımın 2013 yılını en iyi dileklerimle kutluyorum. Her şey gönüllerince olsun, sağlık, mutluluk dolu bir yıl geçirmelerini diliyorum’’ dedi.

Mudanya Engelliler Derneği Başkanı Sevtap Tuncel de, ‘’Belediye Başkanımız Hasan Aktürk ve Kaymakamımız Adem Öztürk’e belediye başkan yardımcılarımıza bizlerle beraber yeni yılı kutladıkları için teşekkür ediyorum’’dedi. Tören sonunda belediye başkanı Aktürk engelliler derneğinde beraberlerinde getirdikleri hediyeleri dağıttı.

Yeni yıl kutlama etkinliğinin sonunda Belediye Başkanı Hasan Aktürk engelli vatandaşlarımıza hediyeler verdi.

Bu Haberi Paylaşın