Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Odunpazarı Belediyesi 131 Bin 500 Ton Çöp Topladı

03.01.2014

copTemizlikten taviz vermeyen, geniş bir hizmet alanında kalabalık bir ekiple gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarını 7/24 sürdüren, temiz bir çevreyi Odunpazarı’ nın olmazsa olmazı sayan Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 2013 yılına damgasını vurdu.

Sorumluluk alanına dâhil 43 mahalle ve 5 köyün genelinde temizlenmedik sokak ve cadde bırakmayan, tüm ekiplerini seferber ederek kent halkının temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşamlarını sürdürmelerini sağlayan Odunpazarı Belediyesi, 2013 yılında toplam 131 bin 500 ton çöp topladı.

43 mahalle ve 5 köy genelinde uyguladığı çöp toplama günleri ve saatleri düzenlemesi ile sistematik ve titiz bir çalışma gerçekleştiren Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri temiz bir çevre için; çağdaş, yaşanabilir ve modern bir kent oluşturmak için dur durak bilmiyor.

Temiz Odunpazarı çalışmalarını kentin çeşitli yerlerine astığı afişler ve vatandaşlara dağıttığı broşürlerle de genişleten Odunpazarı Belediyesi halk ve belediye işbirliği ile temiz bir Odunpazarı’ nın daha mümkün olacağını belirtiyor.

Bu Haberi Paylaşın