Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Odunpazarı Belediyesinden Büyükdere’ye dev sosyal tesis

29.08.2013

20130829-234949.jpgOdunpazarı Belediyesi Eskişehir’e kazandırdığı sosyal ve kültürel tesislere bir yenisini daha ekliyor.

Emek, Aydın Arat ve Ihlamurkent Sosyal Yaşam Merkezlerinden sonra Büyükdere Mahallesinde yapılacak olan Sosyal ve kültürel tesis yaklaşık 8 bin m² alan üzerine inşa edilecek.

Modern alışveriş merkezinin yanı sıra öğrenci evleri ile sağlık ve güzellik merkezlerinin yer alacağı tesis içerisinde yeni bir muhtarlık ofiside bulunacak.

Eski, Esgaz, Tedaş ve fatura tahsilat veznelerinin yanı sıra okuma salonu, çok amaçlı salon ve spor salonunu içerisinde barındıracak olan sosyal ve kültürel tesis, kısa süre içerisinde bölge halkının hizmetine sunulacak.

Tamamlandığında Büyükdere Mahallesinin en önemli gereksinimlerinden biri olan sosyal ve kültürel tesis ihtiyacına cevap verecek olan proje, bölge sakinlerinin de büyük beğenisini kazanıyor.

Projenin bir an önce tamamlanması için gün saydıklarını vurgulayan bölge sakinleri, proje için Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’ya teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Bu Haberi Paylaşın