Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Odunpazarı İle Engellilerin Yaşam Kalitesi Yükseliyor

20.09.2016

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Eskişehir İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı İsmail Tek ile bir araya geldi.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Eskişehir İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı İsmail Tek, Başkan Kurt’u engelliler konusunda gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı tebrik etti. İşitme Engellilerin sorunları ve sıkıntılarından da bahseden Tek, Odunpazarı Belediyesi ile her zaman ortak projelerde olmak istediklerini ifade etti.
YAKIN TAKİP
Başkan Kurt, Eskişehir İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi. Başarılı çalışmalara imza attıklarını belirten Başkan Kurt; Eskişehir İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı İsmail Tek’i tebrik etti.
ENGELLİLERE ÖZEL YATIRIMLAR
Başkan Kurt, “Odunpazarı Belediyesi olarak vatandaşlarımızın önündeki engelleri kaldırmaya devam edeceğiz. Engelli vatandaşlarımızın başarılı olması için E-KPSS konusunda destek veriyoruz. Yeni yaptığımız parklarda mutlaka engelliler için özel alanlar yapıyoruz. Engelliler ile ilgili projelerimiz devam edecek” dedi.
Ziyaret sonunda Eskişehir İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı İsmail Tek, Başkan Kurt’a, derneğe verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Bu Haberi Paylaşın