Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Osmaniye’de Engelli Çocuklar Temsili İzci Oldu

04.12.2018

Osmaniye Belediyesi, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla Samet Aybaba Spor Kompleksi ve İzci kampında etkinlikler düzenledi. Osmaniye Belediyesi İzcilik Kulübü tarafından sunulan etkinliklerde engelli çocuklar doyasıya eğlendi. Şarkılar söyleyip oyunlar oynayan izciler Belediye Başkanı Kadir Kara ile birlikte kamp ateşini yaktılar.

Tüm çocukların ve ailelerin yakın ilgisiyle karşılaşan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Belediye olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar yararlı ve faydalı olduğunun mutluluğu ve gururu içerisindeyim. Tüm engelli kardeşlerimize sadece bugün değil her gün hatırlamalı ve her gün onlara hizmet etmeliyiz. Onların yaşama katılımlarını daha da kolaylaştırabilecek ve daha yaşanabilir bir kent haline getirebilecek hizmetleri getirebilmek için çaba sarf ettiğimizi belirtiyor hepinize saygılar sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

İzci Lideri Ahmet Çoban yaptığı konuşmada; “Çocuklarımızdan, gençlerimizden ve Osmaniye Belediyesi İzcilik Kulübü faaliyetlerinden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Başkanımız Kadir Kara’ya yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Etkinliklere Belediye Başkan Yardımcıları, Ak Parti ve MHP Belediye Meclis Üyeleri, kamu kurum müdürleri, Osmaniye Belediyesi İzcilik Kulübü izcileri, engelli çocuklar ve aileleri katıldı.

Bu Haberi Paylaşın