Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Sabah sporu 4 Mayıs’ta başlıyor

20.04.2015

bandirma-sabah sporu

Sağlıklı yaşam düşüncesinden hareketle sporu ve sporcuyu destekleme amacıyla çalışmalar yürüten Bandırma Belediyesi, sabah sporunu sahile getirdi. 4 eğitici personel eşliğinde haftanın 3 günü yapılacak sabah sporuna 4 Mayıs’ta start verilecek.

Sporu özendirmek ve Bandırmalıların güne sağlıklı bir başlangıç yapabilmelerini sağlamak amacıyla Bandırma Belediyesi tarafından ‘Sabah Sporu’ uygulaması başlatıldı. Yeni sahil bandında bulunan amfitiyatro alanında; Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştirilecek spor etkinliklerine, güne zinde başlamak isteyen -her yaştan- Bandırmalılar ücretsiz olarak katılabilir.

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Gençlik ve Spor Merkezi bünyesindeki 4 eğitici personel eşliğinde açma – germe, aerobik ve step yapma fırsatı bulacak Bandırmalıların, hem temiz hava almanın hem de ücretsiz spor yapmanın keyfini yaşayacak. AmfiTiyatro Alanı’nda başlatılacak Sabah Sporu uygulamasının, talep olması halinde ilçenin diğer merkezlerinde de uygulanacağı belirtildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bandırma Belediyesi Başkanı Dursun Mirza “Her yaşta sporcuyu ve her branşta sporu destekliyoruz. Güne sağlıklı başlamak isteyen tüm Bandırmalı vatandaşlarımızı uygulamamıza bekliyoruz’’dedi.

 

Bu Haberi Paylaşın