Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

“Sağlık İçi̇n Hepi̇mi̇z İçi̇n” Sloganı İle Malkara’da Koronavi̇rüse Karşı Deneti̇mler Devam Edi̇yor

21.09.2020

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Türkiye genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Koronavirüs denetimleri kapsamında ilçemizde Koronavirüs tedbirlerini denetlediler.

Denetimlerde Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Başkütük, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü yetkilileri de yer aldı.

İlçe merkezinde gerçekleştirilen denetim kapsamında Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul işyerlerini tek tek gezerek, maske, sosyal mesafe ve temizlik konusunda vatandaşlara uyarılarda bulundular.

Denetimlerin vatandaşlarımızın sağlığını korumaya yönelik yapıldığını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “İlçe Kaymakamımız Sayın Kerem Süleyman Yüksel, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Ahmet Hakan Yıldız, Belediye Başkan Yardımcımız Nuran Başkütük, kolluk kuvvetlerimiz, zabıta müdürlüğü personellerimiz ve İlçe Sağlık Müdürlüğü yetkililerimizle birlikte ilçemizde Koronavirüsün yayılmaması için hemşehrilerimizin aldığı tedbirleri inceledik. Hemşehrilerimize maske, sosyal mesafe ve temizlik konusunda uyarılarda bulunarak, alınan tedbirlere uyulması gerektiğini bir kez daha belirttik. Süreci en sağlıklı şekilde atlatmak için önlemlerimizi almaya ve denetimlerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bu süreçte kurallara uyan esnafımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Lütfen açıklanan tüm kurallara uyalım.”dedi.

Bu Haberi Paylaşın