Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Yürüyorlar

05.10.2017

Odunpazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı Halk Merkezleri sağlıklı bir yaşam için yeni bir etkinlik başlattı. “Güne Beraber Başlayalım” ismindeki etkinlikle Halk Merkezlerinin bulunduğu mahallelerde vatandaşlar sabah yürüyüşüne çıkıyor.

Odunpazarı Belediyesi Halk Merkezlerinin sağlıklı bir yaşam için başlattığı “Güne Beraber Başlayalım” etkinliğinin ilki Büyükdere Mahallesinde bulunan Büyükdere Halk Merkezi’nde gerçekleştirildi. Büyükdere Mahallesinde yapılan ilk yürüyüşe Halk Merkezi kursiyerleri ve vatandaşlar katıldı. Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’ta gerçekleştirilen yürüyüşte vatandaşları yalnız bırakmadı. Sağlıklı bir yaşam için yürüyüşün önemine değinen Başkan Kurt, etkinliğe katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Büyükdere Halk Merkezi önünden Odunpazarı Belediyesi Uğur Mumcu parkına yürüyen Başkan Kurt ve vatandaşlar bir süre de Uğur Mumcu Parkında yürüdü. Sağlıklı bir yaşam için haftada 2 gün Salı ve Perşembe günleri sabah saat 9’da Halk Merkezlerinin bulunduğu mahallelerde sabah yürüyüşlerinin olacağını belirten Başkan Kurt, tüm vatandaşları sağlıklı bir yaşam için yürüyüşlere davet etti.

Bu Haberi Paylaşın