Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Sağlıklı Kentler Bi̇rli̇ği̇nden Sandıklı Beledi̇yesi̇’ne Destek

22.04.2020

Covid-19 ile mücadele kapsamında üyesi bulunduğumuz “Sağlıklı Kentler Birliği” bütün birlik üye belediyelerine; eldiven, maske, yer, yüzey, el dezenfektanı, tulum, püskürtme cihazı gönderimi yaparak süreçte desteklerini gösterdiler.

Toplamda; 20.000 adet koruyucu eldiven, 10.000 adet koruyucu maske, 1140 litre yer ve yüzey dezenfektanı, 100 litre el dezenfektanı, 100 adet koruyucu tulum ve 19 adet mekanik dezenfektan püskürtme cihazı Sağlıklı Kentler Birliği üye belediyelerine gönderildi.

Sandıklı Belediyesi’ne bağlı birimler ile halka açık alanların dezenfekte işlemlerinde kullanılacak ürünler için Sağlıklı Kentler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür eden Başkan Mustafa Çöl; “Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı Alinur Aktaş’a ve onun nezdinden bütün birlik yönetimine bu duyarlı hareketlerinden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır.

Sağlıklı Kentler Birliği üye belediyesi olarak bizlerde ilçemizdeki temizliğin yapılmasında 7/24 mesai harcayarak olası bütün tedbirleri almış durumdayız. İnşallah hep birlikte bu virüsü yenerek tekrar eski günlerimize döneceğiz. Ben bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum.” Dedi.

Bu Haberi Paylaşın