Bizi Takip Edin

Manşetler

Sağlıklı Kentler Birliği 10.Yıl Kırşehir Konferansı

12.08.2014

Davetiye_on-1

Küresel ısınmanın sebep olduğu iklim değişiklikleri ile ilgili haberlere her geçen gün daha fazla rastlamaktayız. Kaynakların her geçen gün tükendiği dünyamızda yakıt tüketiminin azalması, karbon salınımının ortadan kalkması, küresel ısınmayı durdurmak, kentteki hava kalitesini iyileştirmek, bisiklet kullanımı ve toplu taşımacılığın daha hızlı yaygınlaşması ve kentlerimizin sağlıklı hale gelebilmesi konularını paylaşmak amacıyla 10-11-12 Eylül 2014 tarihlerinde Kırşehir Belediyesinin ev sahipliğinde Sağlıklı Kentler Birliği 10. Yıl Konferansında bir araya geleceğiz.
21.Olağan Meclis Toplantısının gerçekleşeceği “Küresel Isınma ve Kentlerimizin Geleceği” başlıklı Konferans kapsamında küresel ısınmanın kentler ve toplum sağlığı üzerine etkileri uzmanlar tarafından yönetilecek oturumlarda katılımcılarla paylaşılacaktır.
Birliğimizin kuruluşunun 10. yılına gelmesi sebebiyle ayrı bir önem taşıyan Kırşehir Buluşmamıza siz değerli Belediye Başkanlarımızı, Meclis Üyelerimizi, Belediye Temsilcilerimizi ve uzmanlarımızı davet etmekten mutluluk duyarız.

Toplantı Yeri: Makissos Termal Otel, KIRŞEHİR
• Toplantı programı için tıklayınız.

Katılımcı birlik üyesi belediyelerimizden 3 kişinin konaklaması birliğimiz tarafından karşılanacak olup, kayıt için “Katılımcı” formu doldurulmalıdır. 3 kişiden sonraki katılımcılar için “Diğer Katılımcı” formunun doldurulması gerekmektedir.

•Katılımcı formunu doldurmak için tıklayınız.
•Diğer Katılımcı formunu doldurmak için tıklayınız.

Otel rezervasyonları için son kayıt tarihi 5 Eylül 2014’tür. Kayıt ve rezervasyonların iptali durumunda, konaklama yapılacak otel tarafından geceleme ücreti talep edildiğinden en geç 9 Eylül 2014 tarihine kadar iptallerin bildirilmesi önemle rica olunur.

Bu Haberi Paylaşın