Bizi Takip Edin

SKB Haberleri

Sağlıklı Kentler Birliği 8. Yıl Konferansı

08.08.2012

Kentlerimizi sağlıklı dokunuşlarla herkes için yaşanabilir hale getirmeyi amaçlayan Sağlıklı Kentler Birliği, 3-4 -5 Ekim 2012 tarihlerinde Yalova Belediyesi’nin ev sahipliğinde Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde bir araya geliyor.

Sağlıklı Kentler Birliği 17. Olağan Meclis Toplantısı ve Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Ödülü / 2012 ödül töreninin düzenleneceği program kapsamında, uzmanların görüşleriyle “Sağlıklı Kentsel Çevrelerde Yaşam” konuları masaya yatırılacak. Sağlıklı Kentler Birliği Yalova buluşmasında “Sağlıklı Kent Oluşturmada Sosyal Sorumluluklar”, “Sağlıklı Yaşam ve Esenlik ”ve “Sağlıklı Kentsel Çevre Stratejileri” başlıkları altında oturumlar gerçekleştirilecek ve ayrıca “Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması”nda ödül alan uygulamalar katılımcılarla paylaşılacak. Toplantılar için hazırlıklarını tamamlayan Yalova Belediyesi, “Sağlıklı bir kent” için yürüttüğü çalışmaları da üye belediyeler ile paylaşacak.

  • Taslak program için tıklayınız.
  • Toplantı Yeri: Raif Dinçkök Kültür Merkezi

Katılımcı birlik üyesi belediyelerimizden 3 kişinin konaklaması birliğimiz tarafından karşılanacak olup, kayıt için “Katılımcı” formu doldurulmalıdır. 3 kişiden sonraki katılımcılar için “Diğer Katılımcı” formunun doldurulması gerekmektedir.

Bu Haberi Paylaşın