Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Sağlıklı Kentler Birliği Stratejik İletişim Planı hazırlanıyor

09.05.2011

6 yılı geride bırakan Sağlıklı Kentler Birliği’nin, ilişkide olduğu kurum ve kuruluşlar, sivil toplum örgütleri nezdinde tanınırlığını arttırmak, sağlıklı kent kavramının daha iyi anlaşılması hem de yapılan çalışmaların kamuoyuna daha iyi anlatılması ve kent kamuoylarının bu açıdan bilinçlendirilmesi için stratejik iletişim çalışmalarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu amaçla, 2 yıllık Stratejik İletişim Eylem Planı hazırlanacaktır. Stratejik İletişim Planı çalışmaları, Sağlıklı Kentler Birliği’nin görünürlüğüne ilişkin durumu hakkında bilgiler, Sağlıklı Kentler Birliği’nin tanınırlığını en etkin şekilde arttıracak stratejiler ve ayrıca bu stratejilerin gerçekleştirilmesi için yapılacak eylem önerilerinden oluşacaktır.

Çalışmalar kapsamında Sağlıklı Kentler Birliğinin, yerel yönetimler, sivil toplum örgütleri, kamu kurum ve kuruluşları, medya kuruluşları, Birlik üyeleri, gözlemci üyeleri ve ayrıca toplum tarafından nasıl algılandığını ölçerek, geleceğe yönelik çalışmalara yön verebilecek bir altyapı oluşturulacaktır.

Bu Haberi Paylaşın