Bizi Takip Edin

SKB Haberleri

SKB’nin 7. Yıl Konferansı Tepebaşı’nda

22.06.2011

Sağlıklı Şehirler Projesini Türkiye’de en iyi şekilde taşıyan Sağlıklı Kentler Birliği, 7.Yıl Konferansı ve 15. Olağan Meclis Toplantısı’nı Tepebaşı Belediyesi’nin ev sahipliğinde 22-23-24 Eylül 2011 tarihlerinde Anemon Otel’de gerçekleştirecektir.

Sağlıklı Kentler Birliği 7.Yıl Konferansında, kentlerimizde ve ülkemizde sürdürülebilir sağlık için neler yapılabileceği ve yerel yönetimlerin bu konudaki sorumluluklarının değerlendirileceği “2020 Sağlık Politikaları ve Yerel Seviyede Sağlığın Yönetimi” konu başlığı altında 4 farklı oturum yer alacaktır.

I. OTURUM-SAĞLIK 2020 POLİTİKALARI, BAŞKANLAR OTURUMU VE TARTIŞMA (YEREL YÖNETİMLERLE YENİ SAĞLIK 2020 POLİTİKASININ OLUŞTURULMASI…)

II. OTURUM-SAĞLIK 2020 ÇERÇEVESİNDE KATILIMCILIK VE YÖNETİŞİM (İLETİŞİM STRATEJİLERİ, ORTAKLIKLAR KURULMASI, YENİ MEKANİZMALARIN OLUŞTURULMASI…)

III. OTURUM-SAĞLIK 2020 –  SAĞLIKLI KENTSEL ÇEVRELERİN YARATILMASI (FİZİKSEL AKTİVİTE, SAĞLIKLI ŞEHİR PLANLAMASI, FİZİKSEL AKTİVİTEYİ TEŞVİK EDEN PLANLAMA VE TASARIM, ULAŞIM POLİTİKALARI, ULAŞIM, DESTEKLEYİCİ ÇEVRELERİN YARATILMASI…)

IV. OTURUM-SAĞLIK 2020 – SAĞLIĞIN SOSYAL BELİRLEYİCİLERİ (GÖÇ, YAŞAM ŞEKLİ, YOKSULLUK, EKONOMİ, İSTİHDAM, EĞİTİM, EŞİTSİZLİKLER…)

III. ve IV. Oturum başlıkları çerçevesinde projelerini sunmak isteyenlerin aşağıda yer alan bildiri özeti formunu doldurarak en geç 8 Ağustos 2011 Pazartesi gününe kadar Sağlıklı Kentler Birliği Başkanlığına göndermesi gerekmektedir. Gönderilecek olan bildiri formları Birlik Danışma Kurulu üyeleri tarafından değerlendirilecektir.

  • Katılımcı formunu doldurmak için tıklayınız. (Son kayıt 26 Ağustos 2011)
  • Diğer Katılımcı formunu doldurmak için tıklayınız.

Bu Haberi Paylaşın